Trubkové výměníky pro chlazení


1. Vysokovýkonové DX výparníky

Vysokovýkonové DX výparníky

PE série představuje špičkovou technologii a konstrukční řešení. Tyto jednookruhové protiproudé výparníky byly navrženy tak, aby přenesly co nejvyšší výkon a byly vyvinuty především pro aplikace s chladivem R134. Tato modelová řada garantuje vysoký výkon pro chladící systémy díky zvýšenému rozdílu mezi odpařovací teplotou a výstupní teplotou kapaliny, v porovnání s výměníky vlásečnicovými byl tento výkon zvýšen o polovinu.


2. Trubkové kondenzátory WTK

Trubkové kondenzátory WTK

Trubkové kondenzátory (CF série) jsou schopny přenášet vysoké výkony u všech běžně používaných chladiv. Výměníky z této řady se vyrábějí ve dvou standardních délkách, 1m pro nižší výkony a 2 m pro výkony střední. Je-li požadováno, mohou být standardní rozměry modifikovány – standardní rozměr může být o 200 mm nebo 400 mm delší nebo kratší. Tato verze byla navržena a vyrobena z materiálu vhodného pro aplikace s mořskou vodou. Pro nadimenzování vhodného typu kondenzátoru pro vaši aplikaci nás prosím kontaktujte.


3. Výparníky s přímým odparem

Trubkové kondenzátory WTK

Tento technologicky vyspělý výparník je vyráběn ve třech standardních sériích. Pokrývá širokou škálu výkonů, rozměrů a využití:

  • CE série je vhodná pro pro aplikace s různými druhy chladiv (R22, R407C, R404A, R410A)
  • BE serie je charakteristická kompaktními rozměry
  • FE série je navržena speciálně pro aplikace s chladivem R134A

WTK je schopna vyvinout pro své zákazníky i speciální modely, které splňují požadavky pro vyšší výkony.


Zaplavené výměníky

Zaplavené výměníky

Série výparníků FME byla navržena tak, aby garantovala co nejvyšší účinnost vlivem zvýšení rozdílu mezi odpařovací teplotou chladiva na straně jedné a výstupní teplotou kapalného media na straně druhé. K výrobě tohoto výměníku byly použity speciální žebrované trubky, vyrobené v dílně WTK. Tyto výměníky nabízejí širokou škálu velikostí o rozdílných kapacitách pro různé provozní podmínky díky rozlišným délkám výměníků z této řady, které jsou standardně k dodání. Na požádání můžeme poskytnout také patentovaný IRS (integrovaný náhradní systém), který se montuje do těla výparníku. Pro různé aplikace jsou k dispozici i různé materiály. Nabízíme rovněž speciální série FL se zdvojeným tělem.

Skočit nahoru